Kurutma Makinesi Kullanan Var Mı

ZehraBulutt

Selamlar,
Kıyafetlerimize yapışan kedi tüyleri hepimizin ortak sorunlarından. Elimde tüy toplama rulosuyla gezmekten yoruldum, kedilerim yüzünden siyah giyemez oldum. Az önce kuruyan çamaşırları ipten alırken yine tüy içinde olduklarını görüp canım sıkıldı.

Şimdi bildiğimiz üzere kurutma makineleri tüyü, tozu topluyor kıyafetleri tertemiz yapıyor. Ancak kendisine geçmişten gelen bir önyargım var. Yurttaki kurutma makinesi giysileri küçültüyordu bu yüzden eve almaya bir türlü cesaret edemedim. Tek kedi varken çok sorun yoktu ama ikinci kedimin tüyleri uzun ve beyaz olduğu için çok göze batıyor. Sizler evlerinizde kurutma kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız memnun musunuz, tavsiye eder misiniz? Kullanmıyorsanız bu tüylere nasıl bir çare buluyorsunuz? Yoksa amaan bu da dert mi diyorsunuz?

19 CEVAP

ZehraBulutt

Sut_lac sizin makinenin markası neydi?

Incirreis

Kedini her gün tara furminator diye bi tarak var tüyleri daha iyi topluyo ama benimki shorthair lan için

blue_hpood

beyefendi geleli bir buçuk ay kadar oldu, tüylerinin bulaşmadığı kıyafetim kalmadı:) ben de aman boş ver, diyorum. bence boş verin:T

Arçelik kurutma Makinesi kullanıyorum. Kıyafete göre ayar seçerseniz hiçte öyle söylediği gibi kırış kırış dolanmış olmuyor 4 yıldır aralıksız kullanıyoruz bir tane küçülen kıyafetimiz yok ayrıca oğlumun tüyleri çok döküldüğü için ( günlük tarama ve en iyi bakıma rağmen) nevresimden giysilere , yorgana gönül rahatlığıyla hatta makine de yıkanan halıları bile sonrasında kurutmaya atıyoruz. Hiç bir sorun yok ve tüm tüyler haznede kalıyor. Sürekli yapışkanlı ruloya para vermektense taksitle bir kurutma Makinesi alın rahat edin ;)