Hangi Yaş Mamayı Almalıyım?

muffincookie

Merhabalar.Sokak kedilerine yaş mama alışverişi yapacağım.Aklımda brit ve friskies var.Britin 100 grsi 3 TL.Friskies 1.75 TL.Benim için ne kadar çok o kadar iyi.Friskies alcağım ama kalitesi ne düzeyde bilmiyorum.Ucuz yaş mama öneriniz var mı?

14 CEVAP

muffincookie

Çok sağolun.Sanırım onu alacağım :)

bihtercik

ben hep friskies veriyorum bir paketle 3 kedi doyuyor.
seviyorlar baya :)
içerikten ziyade doymaları öncelik.

muffincookie

O zaman alacağım.Yemeleride önemli.20 kisi bayağı idare eder tek aklıma takılan 20 tane aynı aroma olması

Aynen bende yaş mama aliyorum icinde holca su var susuzlarsa bile susuluklari gitmis oluyor friskies denemistim cogu sevmisti nerdeyse hepsi

sarmanbirkedi

Bonacibo alın r
415 gr 4.5 tl. Hem et oranı daha yüksek!

LadyAndCat

Friskies çok ucuzmuş gerçekten de!
Bence uygundur daha da uygun bulabileceğinizi sanmıyorum.
Tebrik ederim tüm kalbimle çünkü sokaktakilerin en büyük sorunu temiz içme suyu herkes bir şekilde yiyecek bir şeyler koyuyor.
(En azından bu konuda çoğu insanda bir bilinç oluştu)
Yaş mama sayesinde su ihtiyaçlarını da giderebilirler.

Catloveerr

Ben de friskies aldım bazı kediler burun kıvırıyor bazıları çok severek yiyor. Bi paketi bi kediye veriyorum daha da versem yerler

Catloveerr

Tekli alıp farklı çeşitleri alabilirsiniz. 20li paketle aynı fiyata geliyor. Bir de proline 4,40 demiştim ondan alındığında gramaj olarak daha çok elde ediyorsunuz fakat ben yüz gramlık pratik olur orda burda yavru, anne kedi görürsem beslerim diye daha çok friskies aldım.

muffincookie

Bende BonaCibo alacaktım ama tekli satışı yok.Alabikirsem ilk seçeneğim tabiki o sağolun :)

muffincookie

Bide BonaCibo alsam hangi seçeneği alsam?Siz denedşniz mi?Ezmeyi yiyorlar mı?

sarmanbirkedi

Ben dana etliyi denedim kedim yemedi. Hindiliyi denemedim. Cigerli ve sardalyali olanına bayıldı bayıldı

muffincookie

Sardalya dediğiniz ezme olan değil mi?

sarmanbirkedi

Evet o

muffincookie

Bugün migrostan tavuklufriskies yaş mama aldım yemediler ama balıklıyı yediler.Denemek için almıştım.Şimdi bonacibo deneyeceğim mamamız bitince