Kedi Tırnak Kesimi

Aysenmstura

Kedimin veterinere götürücem tırnaklarını kestirmek için. Muayene ve aşı olmayacak. Ne kadar alırlar bi tırnak kesimine?

14 CEVAP

LadyAndCat

Siz kesin :))
Neden masraf edesiniz boşuna.
Öğrenip kendinizin kesmenizi tavsiye ederim kedi tırnak makası alıp...

Bir tırnak kesmeye 45 65 nedir ya :) bizim veterinerimiz almıyor bence kendiniz kesin veya kesmeyin ben pek kesmiyorum

ZehraBulutt

Kilosunu şöyle öğrenebilirsiniz. Kedinizi kucağınıza alıp basküle çıkın, sonra tek başınıza tartılın. Aradaki fark kedinizin kilosu oluyor işte :)

Aysenmstura

Aslında doğru o parayı basküle vermek daha mantıklı :D

karamelek19

Her zaman gittiğiniz veterinerse almayabilirler, bazen bi işlem için gidip tırnak kestirincede ücret almıyorlar

karamelek19

Fiyatıda burada 30-40₺ Sanırım öyle hatırlıyorum

ZehraBulutt

Aynen hem de baskül sizde kalacak her zaman kullanırsınız. Tırnak kesmek de hiç zor değil eğer kediniz duruyorsa, sadece pembe yerlere dikkat edin, beyaz kısımdan keseceksiniz, ucundan alın biraz derine girmeyin.

Aysenmstura

Çok teşekkür ederim sağolun :)

Aysenmstura

Her zaman gittiğim veteriner değil evimin yakınındaki bir veterinere götürücem

karamelek19

2020 için 45-65₺ belirlenmiş :)

Aysenmstura

Evet daha sonra ben kesicem zaten ama kilosunu bilmiyorum merak ediyorum kilosuna da baktırıcam gitmişken. Parazit zamanı gelmişti onun için götürdüğümde kilosuna da baktırıcaktım ama akrabamız parazit hapı getirdi yutturduk gerek kalmadı. O yüzden :)

LadyAndCat

Hassas elektronik tartımız var. Fiyatı da uygun olanlardan birkaç yıldır severek kullanıyoruz.Önce açılıp aktifleşmesi için ben çıkıyorum ardından sıfırlanınca kedinizi koyuyorsunuz. Tartıyor :))

LadyAndCat

Bir şey değil :))
Kaç kilo gelecek bakalım...

poughkeepsie

Ben de eve en yakın veterinere götürüp kestirdim, daha önce hiç uğramamıştım bile ama ücret almadı. Genel olarak almıyorlar, girişte fiyat sorun