Tuvalet Eğitimi

BluE46

Köpek eğitim kafesi kullanmadan nasıl eğitim verebilirim? Eğitim spreyi aldım ama işe yaramıyor

4 CEVAP

lwb

Yaptığı yeri sirkeyle temizleyip,kakasını gazeteye sürterseniz orda kokusu olur ve teşvik eder, ayrıca alan kısıtlaması yapmalısınız eğitimi verirken, alanı gazetelerle çevrili olup günden güne gazete eksiltirseniz daha kolay olur, hasta pedler de oluyor, gazeteden ziyade onu kullanırsanız daha iyi olur marketlerde bulunuyor

lwb

Külot düşündüğüm gibiyse eğitim vermez sanırım, altına yapar yere yapmaktan farkı kalmaz

lwb

Alan kısıtlaması için kafese gerek yok, etrafını yastıklarla da çevreleyebilirsiniz geçemeyeceği şekilde

LadyAndCat

Elinizde emici külot vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onunla da eğitim çalışması yapabilirsiniz.