Korktu

altininannesi

Kedimin fotoğrafını çekerken ıslık çalmıştım çok korktu yanıma yaklaşmıyor kendimi çok kötü hissediyorum :( Nasıl sakinleştirip o anı unutturabilir?

7 CEVAP

LadyAndCat

Bir süre sonra kendiliğinden sakinleşir. Çocuk ilk kez görmüş duymuş böyle bir şey. Korkmuş :))

poughkeepsie

Kedinizi yeni mi sahiplendiniz? Çok tatlı bi soru çünkü bu. Ben de ilk sahiplendiğim hafta yatağımda yatmasına alışmayıp uyandığımda yorganı açıp suratına çarpmıştım. Koşarak kaçmıştı odamdan arkasından özür dilemiştim resmen. 2 saat falan ne yanıma ne odama geldi :)) Merak etmeyin sıkıntı olmaz biraz sevin mama verin oyun oynayın normal davranın o da unutur zaten hemencecik

altininannesi

1 ay olacak hayatıma gireli :)) Ve az önce ben de ufak çaplı bir ağlama krizine girdim korkuttuğum için ama düzeldi artık aramız oyun oynuyoruz :))

Alaracatlover

Biraz ıslak mama verebilirsiniz :))

altininannesi

Evet şu an sakinleşti ama hala yanıma yaklaşmıyor da uyuyacağı zaman gelir diye umuyorum :)

Alaracatlover

Yanında durun yerken sevin(eğer saldırgan değilse)

altininannesi

Çok teşekkür ederim ya