Kedimin Karnı Sis Mi?

Bugun yavru kedimi hem asiya hem karnı bana biraz sis geldi ondan veterinere götürdüm vet çok yemekten de olabilir parazit varsa olabilir dedi net bisi demedi sizce karnı sis mi normal mi iç parazit 8 gün oldu olali

3 CEVAP

BetaZed

Fotoğraflar buna karar verebilecek kadar net değil ama pofuduk dostumuzun pekde sorunu varmış gibi bir göbüşü yok.

Sut_lac

Hiç şiş durmuyor.

LadyAndCat

Gayet normal görünüyor ortada bir belirti ve sebep yokken kendi kendinize huzursuzluk çıkarmayın.
Sağlıklı günler dilerim.