Kısırlaştırma Hakkında

Cigdemkcl

Arkadaşlar kedimi kısırlaştırmak istiyorum dişi kedi sürekli gittiğim veteriner 800 tl fiyat söyledi ve bu fiyat bana çok fazla geldi istanbul sultanbeyli de oturuyorum daha önce gidip memnun kaldığınız bu çevrelerde veteriner önerirseniz çok sevinirim

1 CEVAP

PandAiluroSena

Fiyatlar ne yazık ki bu seviyede ben de sordum 700 dediler bana, fatih hayvan hastanesi 200 tl civarı yapıyor sanırım dişi kedileri ama hijyen sorunundan cekiniyorum, gerçi 3 sokak kedimi kısırlaştırdım orda (birisine su an evde bakıyorum hala) hiçbir sorun yaşamadım