Kedim Beni Av Olarak Görüyor?

Seyma6390

Kuş gibi sesler çıkarıyor yakalama pozisyonuna geçiyor üzerime atlıyor. Bir de hep ayaklarıma saldırıyor uyurken bile yorganın altından ayağımı bulup ısırıyor.

4 CEVAP

Anonymus552223

Oyuncaklarla oynatin. Ve irkmeyin cekingen olursaniz daha cok saldirir

bihtercik

oyun oynuyor sizle :D

Alaracatlover

Bu başlığa çok güldüm size tıslamıyorsa hiç öyle görmüyordur:)) ama engel olmak için kolanya sürebilirsiniz ayaklarınıza rlinize hiç sevmiyorlar kokusunu

Seyma6390

Yok hiç tısladığını görmedim. Ama gözünü öyle bir dikiyor ki sonral birden atlayınca insan korkuyor :)