Kedim Çok Korkuyor

Merhaba. Zeytin bu gün her sesten çok korkuyor. Genelde böyle olmaz. Her dokunduğumda sıçrıyor. Dün 10 saatlik otobüs yolculuğu yaptık. Yolculuk mu etkilemiştir başka bir sebebi olabilir mi?

3 CEVAP

PandAiluroSena

Yolculuktandır, benimkiler yarım saat arabada veterinere giderken bile panik oluyorlar, eve dönünce küsüyorlar saklanıyorlar akşama kadar. Sevin, sakin sakin konuşun onunla bir de ödül maması falan verin 1-2 güne normale döner muhtemelen.

altininannesi

Benimki arabadan çok korkuyor,asla durmuyor ve sürekli ağlıyor eve geldiğimizde mamasını yiyor sonra onu sevince geçiyor :) Bence bol bol sevin,konuşun sakinleşir :)

altininannesi

Benimki arabadan çok korkuyor,asla durmuyor ve sürekli ağlıyor eve geldiğimizde mamasını yiyor sonra onu sevince geçiyor :) Bence bol bol sevin,konuşun sakinleşir :)