Köpeğimin Ağzı Kokuyor

BluE46

Ağzı çok kokuyor ne yapabilirim?

3 CEVAP

Yaş mama veya ev yemeği yediklerinde kokuyor. Bir de az su içiyorsa da kokar. Mamasının içine az az su katın en azından oradan aldığı suyu arttırırsınız. Eger ağız kokusu çürük diş gibi kokuyorsa midede problem olabilir, veterinerle görüşün öyle bir durumda.
Çok sevimliymis dostunuz; tüyü kadar ömrü olsun

BluE46

Teşekkür ederim :')

TATA4242

Koksun elleme,bunun ağzını yerim ben.Ağız kokusu mamadan ve su içme seviyesinin azlığından kaynaklı olabilir ve bunlardan kaynaklı değil ise hastalık belirtisidir.