Kedimin Cinsel Organında Yara Cıktı

Cemrecookie

Kedim 1 bucuk yasında kısır ve cinsel organında siyah kabuk gibi yara tarzı bir şey var yaklaşık iki haftadır. Flaşla bakınca yara olduğu daha cok belli oluyor. Sürekli yalıyor ve ben dokunmaya calısınca miyavlıyor dokundurmuyor. Çişini normal yapıyor yaparken acı belirtisi yok mamasını yiyor hareketleri normal su icmesi normal kakası normal hatta veterinerimize durumu açıklayıp fotoğrafta attım bir seyi yok dedi ama sürekli yalaması ve yaranın gecmemesi beni düsündürüyor. Daha önce basına gelmis olanlar veya bir bilgisi olanlar yazarsa cok sevirim

5 CEVAP

LadyAndCat

Yara olduğuna emin misiniz???
Bence normal :))
tabi dokundurmaz çocuk. Sonuçta o şey pipisi. Sürekli yalaması da normal ama yine de içinizin rahat etmesi için veterinere götürmenizi öneririm. Uzaktan olacak iş değil.

Cemrecookie

Pis zannedip silmeye çalıştım kaç kere ıslak pamukla gitmiyor

introvert

görselden çok anlaşılmıyor ama yara değil de normal deri siyahlıkları olabilir. kedilerin ağzında ve diş etlerinde de siyah noktalar benekler oluşuyor, cinsel organda da olabilir belki.

Benim kedim de de öyle birşey olmuştu siyah diyah ama o kadar fazla deil sonra geçti

karamelek19

Bence başka veterinere sorun