Kedimin Ayağına Sakız Yapışmış

Kuzucansu44

Kedimin arka ayağının bir kısmına sakız yapışmış. Islattım ama çıkmadı, çıkarmaya çalışınca canı acıyor. Bazıları kesin dedi ama kesmek istemiyorum, başka yolu yok mu?

7 CEVAP

pinarcaya

Kesin gitsin. Bunun icin veterinere goturmenize gerek yok. Tuyler tekrar uzuyor nasil olsa.

LadyAndCat

Zeytinyağını deneyebilirsiniz yine de çok zorlamayın tüylerini kesin.
Kedinizi de dışarı salıyorsanız onun iyiliği için lütfen salmayın.

Kuzucansu44

Kedim daha yavru dışarı salmıyorum. Veterinere götürsem o birşey yapabilr mi?

Kuzucansu44

Tmm. Peki bir sorum daha olacak. Annem kedimin mutfağa girmesini istemiyor. Fakat ben ne zaman kapısını açarsam, direkt mutfağa gidiyor. Mutfak kapısını kapayıncada başında miyavlıyor, ayrılmıyor. Koku alıyor sanırım,bunu nasıl engelleyebilirim?

sarmanbirkedi

Benim kedim günün çogunu mutfakta geçirir ama tezgaha hiç cikmaz. Bence tezgaha çıkmadığı sürece geçebilir uzmeyin yavrucagi

Kuzucansu44

Tezgaha çıkmıyor ama masaya çıkıyor. Annem tüyleri dökülüp yemeğin içerisine girer diye girmesini istemiyor.

radagast

belki kapı girişine mamasını koyabilirsiniz, ıslak mama özellikle. mama için mutfağa girmesine gerek olmadığını bir süre sonra anlayacaktır.