Bulldog Cinsi Köpeğini Sahiplendirecek Olan Var Mi?

AnilT

Bulldog cinsi kopegi sahiplendirmek istiyorsaniz lutfen irtibata gecin

3 CEVAP

AnilT

Bu tarz bir kopek besleyebilecegim icin bulldog istiyorum :)

deniz12

Yok ama ben sana guzel bir kopek bulabilirim

dollfacepersian

Bulldog derken Amerikan mı,İngiliz miz? Fransız mı? Hepsi bulldog ama enerji ihtiyaçları çok farklı. Birde besleyebilirsiniz tabi ama önemli olan iyi beslemek.İlk köpeğiniz mi olacak? Günlük kaç saat vakit ayırabilirsiniz? Evde kaç saat yanlız kalacak? Maddi açıdan da köpek bakımı masraflıdır.
Bu ve bunun gibi sorulara cevabınız köpek sahiplenmede çok önem taşıyor