Hangi Gimcat-Gimpet Multivitamini Seçilmeli?

radagast

Anket

GimCat Multi-Vitamin Duo Paste Peynirli Kedi Macunu
(2 oy)
Gimpet Multivitamin Macun
(11 oy)
Toplam (13 oy)

2 farklı ürün var, sanırım birbirlerine çok benziyorlar fakat hangisini seçmeliyim karar veremedim. siz ne tavsiye edersiniz?
Gimpet Multivitamin Macun 20gr
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimpet-multivitamin-20-gr.html

GimCat Multi-Vitamin Duo Paste Peynirli Kedi Macunu 50 Gr
https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=gimcat-multi-vitamin-duo-paste-peynirli-kedi-macunu-50-gr&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8)

4 CEVAP

Soldaki bence daha iyi iş görüyor direk multivitamin olan ben kedime 5 aydır onu kullanıyorum aralıksız ama bu sefer sağdakini alabilirim

muffincookie

Ben soldakini kullanıyorum sokak kedilerime çok memnunum.Tadının hastası kediler var.

Zeke

Ben de soldakini yeni satın aldım daha denemedim ama araştırıp almıştım bence iyidir

ecekirdekci

Ben sagdakini odul olarak kullandim cok sevdi. Asil amaciniz takviye ise soldaki daha iyi olabilir arkadaslarin da dedigi gibi :)