Tigerino Canada Kedi Kumu

suleren

Nasıl bir kum sizce, malum ever clean aldı başını gitti:( çok fazla yorumunu göremedim. Siz ne dersiniz?

5 CEVAP

pinarcaya

Ben birkac senedir tigerino canada kullaniyorum. Ondan once ever clean kullaniyordum. Tigerino canada hem daha hesapli hem ben daha cok begendim. Ince elekli kurek kullaniyorum. Guzel topaklandigi icin kum her temizlememde tertemiz oluyor. Bu yuzden uzun sure kullaniliyor. Ve evde hic bir zaman koku olmadi su ana kadar.

pinarcaya

Tigerino canadada toz sorunu da yasamadim hic. Ever clean de tozsuz bir kum. Tigerinonun artisi daha ekonomik olmasi. Ama alirken canada olmasina dikkat edin. Baska cesitleri de var ve onlar basarili degillermis.

pinarcaya

Evet sensitive de tigerino canadanin cesitlerinden. Limonlusu var. Cimen kokulusu var. Ama hic biri agir kokmuyor. Kokulari var yok arasi.

Sselin1

Yine ben :) pinarcaya peki toz bakinmindan memnun musunuz. Ever clean bu acidan daha mi iyi ?

suleren

Sensitive olanı aldım ben, umarım aynı kalitededir:(