Kedim Çok Bağırıyor

BlgD

Merhaba kedim 6 aylık erkek kırma biritish. Son günlerde kedim çok fazla bağırıyor. Yemek eskisi Kadar iştahla yemiyor ve sürekli yatıyor. Oyun oynarsam oynuyor yoksa sürekli hasta gibi yatıyor. Son zamanlarda dışarıya çok şık bakar oldu. Tüm bunların sebebi Mart ve ergenlik mi? İlk kez kedi bakıyorum pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

Evet ergenlik :) benim kedimde kısırlaştırmadan önce böyleydi aşırı bağırıyordu sesini sitenin dışından duyuyordum :D iştahtanda kesilmişti yakın zamanda kısırlaştırırsanız geçer

Benim kedim kızgınlıktayken biraz agresifti kaçmıyordu ama aşırı saldırıyordu

BlgD

Kısırlaştırmak için erken değil mi? Bir de sürekli korkuyor normalde böyle değildi şimdi yanından biri geçince korkuyor çok fazla ne yapabilirim

Yaş mama veya ödül maması vermenizi öneririm hem karnı doyar hemde size daha çok güvenir

Evet biraz erken 8 aylık tan sonra kısırlaştırmanızı öneririm benim kedim de 5.5 6 aylıkken girmişti bekledik bir süre sonra kısırlaştırıldı

BlgD

Teşekkür ederim peki bu korkusu normal mi? Normal bir şekilde yanından geçiyorum da korkuyor bağırıp kaçıyor hemen normalde böyle değildi yani daha sakindi