Brnim Kedim 2

Benim kedim 2gundur yok bir kere bile gormedim mahalleyı bike aradim herkeze sordum yok geri gelirmi yoksa gelmeznş

2 CEVAP

karamelek19

Umarım iyidirde geri döner, eve alışan kedilerin dışarda yaşama şansı çok düşük. Neden gitmesine izin veriyorsunuz? Dışarda her türlü tehlike var arabalar başka kediler köpekler hastalıklar :( keşke dışarı çıkmasına izin vermeseydiniz

muffincookie

Eğer kızgınlıktaysa kaçmştır.Bulmak için mama götürün kuytu köşelere araba altlarına bodrumlara bakın.Gece arayım.Kumunu kapını önüne koyun vs