Acana, Hills, Proplan, Nd Karar Veremedim Sizce Hangisinin İçeriği Daha İyi?

Seyma6390

Bu markalardan hangisi kedi için daha iyi.

9 CEVAP

Tabiikide Acana. Ama ND ye de sans verebilirsiniz ikiside gayet iyi mamalar ama proplan ve hills icin aynini soyleyemem

sekerfare21

Acana ya da N&D. Ben olsam diğer ikisini düşünmem bile. Fiyat olarak çok yormayacaksa Acana, yoracaksa da N&D diyorum.
Kızım N&D ile besleniyor ve sorunsuz diyebilirim.

sekerfare21

Sebebini yazmayı unutmuşum ama içerik olarak bu fikri söyledim. Taze et ve protein açısından söylediğim ürünler daha iyi.

Alaracatlover

N& D tüy dökülürse zurich kedi tüy dökme engelleyici tablet öneriyorum. :))

sekerfare21

Kedinizin tüyü dökülüyorsa sıklıkla tarayın, haplarla çözüme karşıyım ben.

Yavruysa acana yetişkinse ND.

Sselin1

Advance ve n&d yi dönüşümlü kullabilirsiniz. Ya da acana ve advance. Yaş mamayi da ihmal etmeyin :) her kedide ayni etkiyi yapmaz mamalar. Icerik olarak n&d ve acana en iyisi ama bu tarz yuksek et iceren kuru mamlari sürekli kullanmak iyi olmayabilir. Ozellikle hareketsiz ve az yas mama tuketen bir kediniz varsa

muffincookie

Acanan içerik olarak daha iyi.Fakat bir ev kedisi için fazla gelebilir.N&D daha iyi.O da tüy dökümüne sebep olabiliyormuş bazı kedilerde.Bir yakınım kedisi için bebeliğinden bu yana proplan kullandı ve bi sıkıntı çıkmadı sadece tüy dökümü var.Hillsi bilmiyorum.Ama ilk seçeneknd olmalı bence açana ağır gelebilir

Seyma6390

Advance nasıl sizce önerenler var bayağı.