Merhaba, Kedim İçin Önerebileceğiniz Memnun Kaldığınız Bio Petactive Ürünleri Neler?

suleren

Birçok ürününü gördüm, mutlaka al çok faydasını gördüm dediğiniz ürünlerini söylerseniz çok mutlu olurum:) teşekkür ederim şimdiden.

2 CEVAP

muffincookie

Ben BioPetActive değilde GimCat'in 20 gr multivitamini'ni kullandım.Tadını sevdiler ve çok memnunum.İndirideyken 16 Tl ye aldım ama artık 25 TlL fln enn ucuzu.Ama kesinlikle çok iyi geldi tüyler vs.

Alaracatlover

Zurich multivitamin tablet :))