Bonacibo Yaş Mama

muffincookie

Anket

Sardalyalı Pate (ezme)
(4 oy)
Dana Etli Jöle İçinde Et Parçacıklı
(4 oy)
Tavuk&Hindili Jöle İçinde Et Parçacıklı
(3 oy)
Ciğerli Jöle İçinde Et Parçacıklı
(2 oy)
Toplam (13 oy)

Sizce hangi seçenek?

5 CEVAP

muffincookie

Bir de kullananlar var mı?
(sarmanbir kedi sizi biliyorum :))
Neden öneriyorsunuz?
Pate mi daha sğlıklı jöle mi

Hangi siteden alıyorsunuz bende bir bakayim?

sarmanbirkedi

Içerik değerleri, vitamin vs eklemeleri hepsi aynı sadece lezzet farklı . Dediğim gibi kedim en çok cigerli ve sardalyaliyi sevdi. Ama cigerlinin icinde tavuk da var. Kuru maması tavukluysa balıklı olani alabilirsiniz. Ben her alisimda 6 cigerli 6 balıklı alırım

muffincookie

temmizmama dan.%54 gerçek et varmış.Maması kuzulu ve tavuklu.2 maması var.micho ve Bonacibo kuzulu.sardalyayı hiç yemediler.onu alayım o zaman.sağolun

muffincookie

Sardalye yemedilerderken tadına bakmadılar.