Hamsterimi Başka Bir Şehire Zarar Gelmeden Nasıl Yollayabilirm ? Daha Önce Tecrübe Eden Varmı ?

aysenes

merhaba hamsterimi sahiplendirmek istiyorum fakat yollayacağım şehir ile aramda 6 saatlik mesafe var nasıl yollayabilirim hamsterima zarar gelmeyecek şekilde bana yardımcı olabilir misiniz daha önce tecrübe eden var mı ya da ?

1 CEVAP

Dila2003

biz tavşan taşıdık istanbul bauyrampaşadan alibeyköye kadar biz kafes almıştık onun içine koyduk öyle götürdük