Yavru Kedi Maması

Lushi

yavru kedi sahiplenmeyi düşünüyorum ama yavru kedi mamaları hakkında hiç bir fikrim yok biraz araştırdım ama piyasadaki mamalar çok pahalı ucuz mamalarda çok kalitesiz önerebileceğiniz fiyatı daha uygun ve kaliteli bir marka var mı

8 CEVAP

sarmanbirkedi

Bonacibo

Alaracatlover

Bonocibo,Brit care, trendliner kedi maması, pro line

Uygun olarak alabilecegin en iyi Brit Care veyaMatisse olabilir belki advance de olabilir biraz daha uygun ariyorsan (cok tavsiye etmemekle birlikte) bonacibo olabilir. Alabiliyorsan matisse al. Dahada uygun diyorsan bonacibo ama tavsiye etmem uzun surlei kullanimda zararli oalbilir.

Dilek2101

Tavsiye üzerine matisse aldım. Kedim kuru mama pek yemezdi ama şuanlık memnunum. 10 kg olandan aldım ben. O şekilde alınca daha ucuza geliyor bilgin olsun.

Royal canin, proplan, bonacibo da denedim. Ama matisse'yi sevdi.

muffincookie

Ucuz ve kaliteli dersen BonaCibo yerli ve taze.İthal mamaların buraya gelene kadar aylarca raflarda kalıyor ve koruyucu daha çok.

Catloveerr

Golosi matisse

bmcat

Matisse veya Brit Care öneririm orta seviyede içerik olarak en iyi mamalardan.

LadyAndCat

Lushi
Yavru kedi sahiplenmeyi düşünüyorsunuz.Lütfen iyi düşünün.Tüm ailecek düşünün.
Alacağınız karar önünüzdeki 15 yılınızı etkileyecek.Ortalama bir kedi ömrü bu bahsettiğim.Alıpta sonra bakamıyoruz deyip sokaklara terk etmek gerçekten içler acısı.
Sahiplenin gerçekten sahiplenin.
Satın almak gibi bir düşünce aklınızın ucundan geçmesin...
Hayvan ticareti son derece çirkin bir haram para kazanma yöntemi.