Chef Daha 20 Günlük Annesi Öldü Ene Yapmam Gerekiyor Lütfen Yardımcı Olun

Gurcuoglu

Köpeğime bakmam için ne yapmam gerekiyor

2 CEVAP

Sselin1

Kopekler icin uretilen süt tozu alip onunla beslemeniz lazim ama yavru kopek beslenmesinde bilgim yok detaylar icin veterinerden bilgi almaniz daha dogru olur. Yada tecrubesi olan birinden Sanirm yavru kediler gibi kopeklerde kendi tuvaletlerini yapamiyorlar sizin ilik suyla pamugu islatip genital bolgesine masaj yapmaniz lazim.

Aynen süt tozu var bebek kopekler icin onlarin hazirlanisi internette var yada bir veterinere sorun ondan mutlaka bikgi alin sadece besleme degil neler yaoilmasi gerektigiyle ilgili.