Help Me Plss

Incirreis

Kedimin canı ben dışarıdayken çok sıkılıyo oyun oynamak istiyo ama ip le felan artık oynamıyo saklambaç oynuyoduk onu da oynamıyo sadece pusup bekliyo ama oyun istediği tipinden belli oluyo sürekli uyuyor taktik verin pls

2 CEVAP

poughkeepsie

@sarmanbirkedi espri anlayışına hayran kaldım gerçekten

Benim kedim bazen kendini köpek gibi hissediyor, folyodan top yapıyorum atıyorum getiriyor. Getirmekten sıkılınca da kendi kendine oynuyor. Onun dışında farklı olarak ben kartondan bi kuru hazırlayıp içine mama koydum, delikler açtım. Oynadıkça içinden mama dökülüyor hem oynayıp hem yemek yemiş oluyor bazen de ben sallıyorum yakalasın diye vs. O tarz şeyler yapabilirsin. Önce biraz göbüşünü falan sev okşa enerjik olsun sana ısınsın sonra oyun oynayın açılır

sarmanbirkedi

You can buy toys for your cat to play with while you're away, except for a rope or a mouse. For example, a cat tunnel, a three-fold cat toy, a cat tree that he can climb up, a climbing board, etc. So you can solve your problem with a little research.