Nd Kedi Maması

moda

1.5 yaşında oğlum için nd tahılsız kuzu kedi maması kullanıyorum.dün veterinerle görüştümde kullandığımız mama için felaket kötü gibi yorumlarda bulundu. Sizin yorumunuz nedir?

12 CEVAP

Om3r

Veterineri degiştir bence piyasadaki en iyi mamalardan biri

Htcozlp

Ya gidip en iyi mamayı alsan bile bazı veterinerler kendi sattığı mamayı öneriyor,senin kullandığına çamur atıyor.Mama konusunda mama satan kimseye güvenmiyorum açıkçası.Nd bence güzel bi mama ama büyük kedim çok fazla tüy dökmeye başladı.Tabi en kısa zamanda kan tahlili falan yaptırmayı da düşünüyorum.. Diğer kedim de yiyor ama hiç tüy dökmüyor gayet sağlıklı..

pinarcaya

Merak ediyorum veteriner hangi mamayi tavsiye etti?

Sselin1

Tahilli ve tahilsiz mamalari dönüşümlü kullanmanizi tavsiye ederim yas mamayi da ihmal etmeyin:)

İlginç bir veteriner. Tabii belkide bir bildigi vardir ama ND gayette iyi bir mama trueinstinct orijen ve acanadan daha uygun ve onlarla eş değerlere sahip siz kullanmaya devam edin ve mamanin neyine dayanarak bunlari soylediyini sorun.

Kedidelisi12

Veterineri çöpe atın

Veterineri değiştir :) nasıl veteriner olmuş?

TATA4242

Kesinlikle Hills,Advance,Royal Canin,Purina filan tavsiye etmiştir.

moda

Royal canin ve proplan iyi dedi ayrıca tahılsız mı diye sordu daha da kötü dedi tahılsız deyince

lwb

Yok artık

pinarcaya

Saka gibi :D

@kedidelisi12 :)