Kedim Kanlı İshal Oluyor

Songldmrr

4 kedim yaklaşık birden daha fazla süredir kanlı ishal oluyor. İlk başta sadece bir tanesinde vardı sonra 3 tanesi daha aynı oldu. İştahlarında ve kanlı ishalleri dışında bir sorun da yok. Ciddi bir şey midir? Neden böyle oluyorlar lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi?

26 CEVAP

Songldmrr

Bir aydan daha uzun süredir *

Songldmrr

Küçük bir ilçede oturuyoruz burada veteriner kedilerle pek ilgilenmiyorlar ne zaman gitsem hep aynı ilacı verip gönderiyor. İlk başlarda parazit ilacından olduğunu zannettik. Geçmesini bekledik ama geçmedi:(

Songldmrr

Keşke götürebileceğim iyi bir veteriner olsaydı:(
İl veterinerine götürmem çok zor biraz hastayım şu sıralar.
Ne yapacağımı şaşırdım çok çaresiz hissediyorum.

LadyAndCat

Götürdüğünüz veteriner neden olduğu hakkında size ne söyledi???
Öncelikle kedilerin mama, su ve kaka kaplarını ayırmazsanız bu bulaşıcı hastalık geçmez. Sonraki adım mikrobikse eğer Fragyl şurubu yaş mamalarına 0,5 ml bebek şırıngası ölçüsüyle günde iki kez vermeniz...
Eğer mikrobikse 3-4 günde düzelirler.
Ayrıca 1 ay çok ciddi bir süre kısa zamanda iyileştiremezseniz ölürler!!

Nerede yaşıyorsunuz ki?

Songldmrr

Veterinere götürdüğümde parazit ilacından dolayı olabilir, biraz zaman sonra bağırsak florası düzelir dedi ve probiyotik besinler verebilirsiniz dedi

Anonymus552223

Paraziti tekrarlamayin. Hastalar zaten bosuna daha cok zehir vermis olursunuz. Pazartesi gunu veterinerime sorarim isterseniz. Ilac ismi soyler. Ama belirtileri ayrintili yazin bi de foto atarsaniz iyi olur

Anonymus552223

Kedilerin genel gorunumunun fotosunu yani..

Serhatsmsk

Güncel durum nedir iyilestiler mi

Ecemcansu

Ben diğer kedimi kanlı ishal sonucu kaybettim lütfen gerekli önleminizi alın????????????

Songldmrr

Üç kedimin tamamen geçti birinin de çok azaldı.
Veterinerin verdiği iğneyi vurmaya devam ediyoruz