Doğum

NSukun

Kedim 18 saat önce doğurdu karnı hâlâ şiş ve sürekli karnını sevdiriyor tuvaletini yapmadı sancısı bu yüzden olabilir mi yoksa karnında yavru kalmış olabilir mi

9 CEVAP

LadyAndCat

İçeride yavru olma ihtimali çok düşük bir ihtimaldir. Evde geziyorsa sizden ilgi bekliyorsa her şey normal korkmayın. Bu dönemde normalden daha çok sevgi bekliyorlar. Yavrularını bırakmamak için kakasını tutması, yemek veya su içmemesi gibi şeyler ilk günler olabiliyor. Sağlıklı günler dilerim.

Daha yeni doğurmuş yavrularının yanından ayrılmak istemez şuan da o yüzden yapmamıştır

poughkeepsie

Kaç yavru doğurdu? Yavru kalmış gibi geldi bana. Evin içinde geziyor mu yoksa hala diğer yavruları doğurduğu yerde mi yatıyor?

poughkeepsie

Maksimum 36 saat dışkılamama diyolar, o kadar bekleyin, eğer o zamana kadar dışkılamazsa bi veterinere gidin. Ağrıdan olabilir yavru kalmış olabilir veya başka bi sorun çıkmış olabilir doğum sırasında o yüzden gözlemleyin ona göre veteriner hekime gösterirsiniz

Catloveerr

Eğer karnında bi sertlik varsa yanlarda filan hala yavru olabilir başka bi bilgim yok

NSukun

3 yavru doğdu biri ölü doğdu geziyor yavrularına bakmadığı zaman yanıma gelip karnını sevdiriyor

NSukun

3 yavru doğdu biri ölü doğdu geziyor yavrularına bakmadığı zaman yanıma gelip karnını sevdiriyor

NSukun

Sıcak su torbası birkiyorum yanına gaz sanciysa iyi gelir diye

Anonymus552223

24 saate kadar surebiliyor dogum. Yani icinde yavru olabilir hala