10 Kg Mama Kaç Ayda Biter?

introvert

merhaba, ben genelde 10 kglık mamalardan alıyorum ancak bizim kedi yaklaşık 3,5 ayda bitiriyor, biraz hızlı tüketiyor gibi geldi bana. sizler 10 kglık kedi mamalarını kaç ayda bitiriyorsunuz?

19 CEVAP

8kg iyiymiş :) benim 13.5 aylık kedim 3 ay önce 5250gr çıkmıştı

LadyAndCat

İntrovert
Rejim zamanı gelmiş küçüğün :))

TATA4242

@dumaniskonunsahibi

Kilosuna göre çok ideal veriyor,yani aylık 1.25

introvert

üstelik sadece kuru mama da yemiyor ki, haftada bir yaş mama ya da duruma göre haşlanmış tavuk veriyorum + arada birkaç çay kaşığı yoğurt. bugün veterinerde kilosunu ölçtük 8 kilo olmuş. boyu da uzun olduğu ve yapılı durduğu için çok şişman görünmüyordu ama bayağı da varmış kilosu :). daha fazla kilo almaması için kontrol etmeye başlayacağım artık.