Anne Kedi Yavrusunu Tanirmi?

NZI

Anket

Annesi yavrusunu tanır.
(0 oy)
Annesi yavrusunu tanımaz.
(7 oy)
Toplam (7 oy)

Merhaba,
Benim bir arkadaşım yolda (sanırım) 2 3 haftalık bir kedi bulmuş, kıştayız diye onu kucağına alıp ısıtmış, sonra onun ablası gelmiş ve demiş ki şimdi kedinin annesi onu tanıyamiyacak arkadaşım da çok korkmuş onu geri bulduğu yere bırakmış, ve onu orda izlemişler, sonra bir tane kedi gelip yanına onu koklamış bana annesi dedi ama tam emin mi bilmiyorum neyse o kedi gidip yavru kediyi koklamış sonra onu orda bırakmış, arkadaşımda sormamı istedi ya şimdi annesi kendi yavrusunu kokusu farklı diye tanımasa. Lütfen yardım edin, çünkü bu kışın soğundu yavru kedinin tek başına kalması onun için çok kötü.
Teşekkürler ☺️

5 CEVAP

Anonymus552223

Berede bulmus tam olarak, sakli bir yerde mi? Insan kokusu olsa da kabul edebilir bazilari. Fakat o kedi annesi olsaydi ensesinden tutar gotururdu. Baska kediler de koklayabilir hatta bogabilir. Annesi yoksa bu havada bir saat bile kalamaz disarda. Cok iyi bir bakimla hayata tutundurulmasi gerekiyor

Anonymus552223

Sicak su torbasiyla isitilmali, biberonla kediler icin olan sut tozundan verilmeli. Ve karni poposu islak pamukla ovularak tuvaletini yaptirilmali

Catloveerr

Evet insan kokusu sinince bakmıyorlar bi daha :(

NZI

Sokakta çöpün yakınlarında bulmuş, orda çok fazla kedi var. Bende farkındayım avuç kadar kedi, bizimde ne yazık ki imkanımız yok ona biberon alıp süt vermeye. ???? Tanımayacağından emin misiniz?

%100 degil. Bazi kediler boyle yapmaz burada sokaktaki 2 haftalik bebekleri hergun sevip mama veriyorlar am annesi bakmayadevam ediyor. Tabii bazilari insna kokusu sinince bakmayabilir emin degilim