Whiskas Somonlu Yetiskin İslak Kedi Mamasi

Whiskas yas mamasi nasil? Ben sokaktaki kedilere aliyorum evdeki kedime de alacagim sizce almali miyim yani Yaş mamada iyi veya ortalama bir mama mı whiskas? Yetiskin somonlu olanini alacagim.

23 CEVAP

2 haftada 1 kullanacagim alisana kadar normalde baska yas mamalar da denedim cok secici oldugu icin hicbirini yemedi bende bunu deniyim dedim. Muhtemelen almayacagim icinde katki maddesi var demissiniz bende arastirmadim sordum bende arastiracagim

Felix iyi bir yas mama mi?

Gourmete hayir diyen kedi yok demissiniz ama benimki var :D chefs choice da yemiyor gourmet yemiyor felix yavruyken cok az yemisti o da cidden bir gram sonra hayati boyunca yas mama yediremedim. Nutri denemek istiyorum onu yer umarim

sarmanbirkedi

Hiç iyi değil. Içinde sadece katkı maddesi var ve besleyiciligi sıfır. Uygun fiyata bonacibo daha iyi olarak nd,schesir vs kullanin

Catloveerr

İçeriği iyi değil diye söylenmiş zaten. Et oranı yüksek ve katkı maddesi içermeyen yaş mamaları tercih edin. N&d, schesir, naturea, gimcat, nutri feline. Alışmaları zaman alıyor mesela sabah aç olduğu vakit önüne koyabilirsiniz elinizle uzatıp tadına baktırabilirsiniz en sonunda bir çeşidini sevecektir ben elimle yedire yedire alıştırdım şimdi deliriyor yaş mama görünce.

@catloveerr peki nutriyi seviyorlar mı? Ben şimdiye kadar kedime gourmet verdim arada felix de veriyorum artık nutri ye başlıycaz keşke onu sevse

muffincookie

Nutri yiyorlar benimkiler

Gamzessven

Whiskas felix bonnie friskes dreams gibi market mamalarından uzak durun. Purinanın mamalarını da sevmiyorum ben gourmet gibi. En uygun fiyatlı zararı az mama gimcat. Nutri ve schesir de güzel. Reflex plus çok kedi besleneceği zaman tercih edilebilir. Daha kaliteli olanları da söylemişler zaten nd matisse gibi.

Catloveerr

@78789 bence nutriyi severse ondan verin en azından et içeriği yüksek gourmet et oranı düşük şu an içindekileri hatırlamıyorum ama.

BalliBadem

İyi değil ama benim kedim şu an haftada 1 paket yiyor (whiskas yada felix)
Aslında hazır yaş mamaya alışalı çok olmadı ama bi yedi artık hep istiyor o yüzden haftada 1 paket hakkı tanıdım
Benimki tekir dokunmadı sizin kediye dokunur mu bilemiyeceğim
Bence whiskasın içeriği felix ten iyi yada aynılar felix te %4 et var whiskasta %4 et ve %36 et türevi tarzı bişey var
Bence kedinize almayın sonra hep ister içeriği iyi de değil
Daha kaliteli bi yaş mama almanızı öneririm bunu tadarsa onları yemez

Alaracatlover

İçindeki et hakkında tam bir bilgi yok ucuz istiyorsanız. Bonocibo veya felix(az vericekseniz)

Ben önermem o mamayı kedimi aldığımdan beri hiç vermedim komşumun kedisi ne zaman verse ishal oluyor bazı kişilerde de bu şikayeti duydum

Aysenmstura

Whiskas kesinlikle kedinize yedirmeyin veterinerler bile söyler zaten

Gourmet denediniz mi? Gourmete kediler hayır demez

sarmanbirkedi

Schesire hayır diyen kedi yok