Acillll !!!!

buddyy

Merhaba arkadaslar kopegim butun yedigini kustu simdide titremeye basladi

9 CEVAP

pegasus

Aynen öyle yap çok sîcak bir şey yedirme

buddyy

Sabah erken gosterecem kissmet bu saate veteriner bulamam

pegasus

Veterinere götür ama acele edin her ihtimale karsin ne mama verdiniz en son

buddyy

Ya kendi mamasini verdim bide taze kaynanmis dogranmis et ama cok sicakti bugun ondan olabilirmi

batuhantopcu

Bence de veterinere göstermenizde fayda var. Mikrobik de olabilir. Dikkatli olun derim.

tubanur

Sıcak eti direk yediğini zannetmiyorum köpeğiniz soğutmaya çalışmıştır mutlaka?

rnt

7/24 saat açık hayvan hastaneleri var. Çok sıcak (!) eti evcil dostunuza yedirmenizden kaynaklıdır diye düşünüyorum. Veterinere götürün ve doktorunuzun önerdiği beslenme şeklinin dışına çıkmayın lütfen. Yazıktır evcil dostunuza..

buddyy

MT : ben kosovadan yaziyorum o yuzden burda oyle cok veterinar se
yler degil ,

buddyy

aynen eti soguk hata cok souk verdim buzdolabindan cikti, veterinere goturdum normaldir dedi sicaktan oluyormus oyle seyler .