Merhaba Acil Yardim..14 Gun Evden Ayrilmamiz Lazim Kedimi Ne Yapmaliyim?

gkcdrn

Merhaba 14 gun icin evimi airbnb araciliğiyla kiraya verdim.Bu yuzden 14 gun bir baska arkadasimda kalicam.Ancak kedimi kedi pansiyonlarina mi birakmaliyim yoksa yanimda mi goturmeliyim.Hangisi kedimin psikolojisi için daha iyi olur.Kedilerin gecici de olsa alistiklari duzenlerini birakmalari oldukca zor biliyorm.Kedi otelinde rahat eder ama beni ozler mi diye dusunyorm..Yanimda gotursem benimle olucak ancak baskasinin evi oldugu icin istedigi konfor ve sessizligi bulamayip anksiyete yapabilir..Lutfen yardimci olun bana tesekkurler

6 CEVAP

suleren

Kesinlikle sizin yanınızda olmalı. En azından siz varsınız 2-3 gün sıkıntı çekersiniz en fazla sonra alışır, sizinle çünkü. pansiyonda bu kadar uzun bir süre kalması kediniz açısından hiç iyi olmayacaktır. Sizin yanınıza gelme bir ihtimali varsa bu ihtimali düşünmeye bile gerek yok.

Seyma6390

14 gün uzun bir süre, yanınızda götürürseniz daha iyi olur. Kendini daha güvende hisseder.

gkcdrn

Cok tesekkurler bende oyle dusundum ..hemde paradan tasarruf etmis olurum ..500tl istediler 14gun icin.

Evet tabiki de sizle gelsin kedicik hem paranız cebinizde durur hem de kediniz sizin yanınız da olur

suleren

En azından ben böyle yapardım diyeyim:)

Maqdamon

Hala yer arıyorsanız biz bakarız hem evdeki kedimize arkadaş olur