Kedi'ye Uçakta Rezervasyon

Fablemoon

Merhabalar biz geçen sene seyahat ettiğimizde uçak biletini arayarak aldığımız için rezervasyonu telefonda yaptırmıştık.Biletleri internetten alsak sonradan kediye telefondan rezervasyon yapılıyor mu??

1 CEVAP

ZehraBulutt

İnternetten biletinizi ayırtın ama ödeme yapmayın çünkü o uçakta yer olmayabilir pet için belli bir kontenjan oluyor. Daha sonra telefonla arayıp teyit ettiriyorsunuz ve kediniz icin de rezervasyon yaptırıyorsunuz. Akabinde de telefon üzerinden ödemenizi yapıp bileti satın alıyorsunuz.