Kedimin Göbeği Sarkıyor

Zeynucka

Kedimin göbeğinde bir sarkma var.veterinerim kilosunun normal olduğunu söylüyor ancak bu sarkma kilodan mı yoksa allah korusun bir hastalık belirtisi olabilir mi?

3 CEVAP

hcerenk

Bu yumru gibi nasıl bir sarkma ya. Benimkinde de var ama bu bira garip gibi. Sizi korkutmak istemem ama kilo anlamında değil de genel anlamda bu kitleyi bı inceletsenizm

BetaZed

kediniz tahminimde 1 yaşına yakın. Öncelikle kediler tüyleri kesildiğinde bu görüntüden bir nebze kurtulurlar, ama bu biraz fazla sarkık tahminimce aşırı besleniyordur, diyet mamaya geçerseniz toparlayacağını düşnüyorum.

Zeynucka

Yok daha 4.5 aylık.veterinerim çok dikkatli bir hanımefendi.bir sorun olmadığını söyledi.bakalım aşıya götürücem haftaya tekrar sorarım:)