Kedim Neden Geceleri Oyun Oynamak İstiyor

wiya

Merhabalar.kedimiz geceleri pek bir oyuncu oluyor, kendisiyle ilgilenilmesini istiyor.biz her vakit ilgileniyoruz ama neden geceleri:) bizimki gecelere akmak mi istiyor acep:)

5 CEVAP

LadyAndCat

Wiya
Kedigiller gece daha aktif ve avlanan türler bu yüzden gece daha aktif. Aslanlar da öyle:))
Gündüz Afrika sıcağı, çöl sıcağı var.
Gece serin ve avlanmak için uygun.
Sabah koşturmalı oyunlar oynayın gece daha çok uyumasını sağlarsınız böylece.
Yaşı büyüdükçe gece uyumayı da öğreniyorlar.

Dilek2101

Kediler genelde gündüz sürekli uyudukları için gece daha enerjik oluyorlar. Oyunla vs. bu enerjilerini atmak istiyorlar. O yüzden yani :-) benim kızım şuan beni de uyutmuyor :-)

Carlos her gece öyle maalesef akşam saat 7 8 de yatıyor 11 de kalkıyor gecede oyuncaklarıyla falan oynuyo uyutmuyo

poughkeepsie

Çünkü kediler gece hayvanı. Gece avlanırlar ve içgüdüsel olarak geç saatlerde daha enerjik oluyorlar. Bunu engellemek için ben uyumadan önce oyun oynuyorum. Uyumaya gitmeden topunu çıkarıyorum, görünce heyecanlanıyor. Biraz beraber oynuyoruz biraz da kendi kendine oynuyor böylece tam benim uyumaya gideceğim zaman o da yorulmuş ve uykusu gelmiş oluyor. Bi de uyumadan önce mamasını tazeliyorum, biraz yiyor 10/10 uyku modu :)

wiya

Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim , bende supheleniyordum bizimkine ne oluyor geceleri diye.simdi beraber cok guzel saklambac sobelemece oynuyoruz:)