Kedim “Artık” Benimle Uyumak İstemiyor

SeaLight

Kedim var ismi Melo, dişi, kısır ve 5 yaşında. Onunla 3 yıldır birlikteyim ve her gün yanıma gelirdi beraber uyurduk. Ama artık yanımda uyumamaya başladı. Yatağıma çıkarıyorum direkt iniyor ve gidiyor. Artık uyumuyor benimle. Eve yeni gelen diğer kedilerden kaynaklı mı diye düşündüm ama diğer kedilerin uyuduğu yatağa çıkarken benim yatağıma artık gelmek istemiyor. Çok mutsuzum

6 CEVAP

Cevap soruda gizli:) kedi arkadaslari olduğu için yapıyor.ayrica diğer kediler sizin yataginiza arada cikiyorlardir bu sebepten orada rahatsız oluyor artık.gelme ihtimalleri dahi yeter.varliklari bile yeter şu an aynı durumu yaşıyoruz üstelik çok ufak bir mekanda.bu sebeple iki kediye yuva arıyorum yoksa sokağa dusecekler.baska çarem kalmadı

Sizle uyumak istememezlik diye birşey yok.baska kediler artık onu savunmada olmaya zorluyor.aslinda istemiyorlar başka kedi büyük kediler

SeaLight

Fakat kedim başka yatakta diğer kedilerle uyuyor ve bundan rahatsız olmuyor. Benim yatağıma gelmiyor artık. Diğer kedilerle başka her yerde birlikte uyuyor

Onlar orda uyuyor ben niye burda uyuyayım diyordur:) ya da burası da benim diye onlara göstermek icin.yaparlar onlar oyle.üzülmeyin

Capadoc

Siz de sevgili felan edinin. Herkes kendi cinsiyle uyumak ister.

SeaLight

Artık hiç benimle uyumamasından endişe ediyorum