Cig Besleme - Derin Dondurucu

PandAiluroSena

Artik yavas yavas cig beslenmeye gecmek istiyorum bu yuzden derin dondurucu alicam etleri soklayip dondurmak icin, etlerin -70 derecede soklanmasi gerektigini okudum ama baktigim derin dondurucular -45 dereceye kadar donduruyor sanirim. Kendisi cig besleme yapan arkadaslar hangi derin dondurucuyu kullaniyorlarsa bana oneride bulunup yardimci olabilirlerlerse sevinirim.

4 CEVAP

kayrae

bu konu hakkında petlebi’den pek bilgi edinemezsiniz. facebook’taki gruplara üye olun mutlaka. raw feeding university ve cat centric gibi.
ayrıca ben standart -18’lik buzluğumu kullandım uzun süre. -70 çok abartı. çoğu insan normal buzdolaplarının derin dondurucu kısmını sıkıntısız kullanıyor.

kayrae

ve alakasız ama kesinlikle yeni açılan pet schooled’a üye olun. çok önemli hekimlerin çok önemli konular hakkında dersler verdiği okulumsu bir platform. parazitler ve bakterilere değindikleri bir ders de var.

PandAiluroSena

Cok tesekkurler

kayrae

rica ederim