Kedi Klozeti Temizligi

Selcuk30

Arkadaşlar işin içinden çıkamadım ve akıl danışayım diye yazıyorum sorunum şu her gün temizliyorum kedi kumunu fakat kedim kumları içeri taşıyor kumun bulunduğu yerde içler acısı ne yapacağımı bilemiyorum sizler nasıl önlemler alıyorsunuz şimdiden cevaplarınız için tşkler

8 CEVAP

Bellasmom

Kapalı kedi tuvaleti kullanabilirsiniz kumların kutunun etrafına yayılmasını önler. Ve kutunun önüne kıvırcık paspas alırsanız kedinizin evin içine kum taşıması minimum seviyeye iner.

lwb

Kum için paspas oluyor, ya da pelet kuma geçmenizi tavsiye ederim natural best diye bi marka vardı bunun için bu aralar onun adını duyuyorum

LadyAndCat

Selcuk30
Dışına yapması normal DEĞİL.
Bir şey kedinizi rahatsız mı ediyor.
Kapalı tuvalet ve ince kum kullanın çünkü kalın kum patilerinin arasına kaçıyor ve eve dağılabilir. Tuvaletini banyonuza koyun. Biz öyle yapıyoruz. Bir sıkıntı yaşamadık.

Selcuk30

Valla dışına yaptığı oluyor Deli ediyor

BalliBadem

Kapalı tuvalet kullanıyorum önündede kilim var çok ince taneli kum kullanmıyorum sürekli süpürüyorum o odayı

BalliBadem

Kapalı tuvalet kullanıyorum önündede kilim var çok ince taneli kum kullanmıyorum sürekli süpürüyorum o odayı

Selcuk30

Diyelim ki 2gun evde bıraksam vay haline evin ????

Paspas koyabilirisniz onune o d aolmadi kapali tuavlet alabilirisniz etrafa dagilmasini %90 olcude engeller