Dişi Kedi Kısırlaştırma Ücreti Ne Kadar

HamdiKeskin

10 aylık dişi kedim var.Kısırlaştırmak istiyorum.Şu anda ki kısırlaştırma ücrrtleri aşağı yukarı ne kadar?
Yorumlarınız için teşekkürler

6 CEVAP

Bellasmom

Ücretler şehirden şehire hatta semtten semte göre bile değişebiliyor. Bir yer 400 lira derken başka bir yer 1000 lira diyebiliyor. O yüzden semtinizdeki bir kliniği arayıp fiyat almanız en sağlıklısı olur.

Bizim veterinerimiz 500tl demişti genelde bu fiyata yakın oluyorlar + birde 100 TL kan tahlili 600tl

Antalyada 750 tl ama bizim tanidik oldugu icin 550 ye yaptirdik :)) sehirden sehire bayagi fark ediyor kimi zaman 2 katina cikiyor kimi zaman yari fiyatina

LadyAndCat

Hamdi Bey
Manisa Belediyesi Hayvan Bakım Ve Tedavi Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

LadyAndCat

Belediye sahipli hayvanlara da veterinerleri aracılığıyla hizmet sunar ve daha uygundur fiyat olarak. İstanbul dışında ameliyat ücretleri 400 liradan başlıyor ama dediğim gibi Belediye’de daha uygun olur. Doğru kararı vermişsiniz.

tugika

manisa ise konumunuz 500 tl imiş alt sınır