Kedi Paspası

BenNisa

Bana uygun fiyatlı, kaliteli bir kedi paspası önerebilir misiniz?

7 CEVAP

Zeynucka

Kedi paspası derken tuvalet önü paspasından mı bahsediyorsunuz?

BenNisa

Güncel.

BenNisa

Evet.

BenNisa

Güncel.

Bellasmom

Kedi paspası diye satılan paspaslardan almak yerine yapı marketlerden istediğiniz boyutta kıvırcık paspas kestirebilirsiniz. Paspası kutunun bulunduğu yere olabildiğince büyük boyutta kestirirseniz kediniz kutudan uzaklaşana kadar patilerindeki bütün kumu dökmüş olur.

Zeynucka

********dan mia marka 22 lira olan delikli paspastan aldım.temizlemesi çok kolay ve baya güzel kum topluyor.tavsiye ederim.diğer kırçıllı olana pek alışamadım temizlik açısındanda arkadaşıma verdim.

Catloveerr

@zeynucka baya indirime girmiş normalde pahalı :)