Kedim Kumunun Üstünde Uyuyor

poughkeepsie

Kumunu dün tamamen temizledim kabı ile birlikte az önce aradım evde baktım kumunun üstünde uyuyor neden böyle yapıyo çıkarıyorum bidaha gidip orda uyuyo

3 CEVAP

mrtunaboylu

Bizde aynı şeyi yaşadık. Sonra bir makale okumuştum. Tedirgin olduğu zaman oraya yatarlar mış. Tuvaletini yaptığı yer onun için en güvenilir yer olduğu için orayı tercih edermiş. Ve bunu zaman zaman kanıtlıyor tarçın. Eve çocuk misafir geldiğinde tarçın onlar gidene kadar kumundan çıkmıyor. Yani bu bnm tecrübem di. Belki başka bişey de olabilir bilginiz olsun diye yazmak istedim :)

Alaracatlover

Demekki bebiş kumunu seviyor.

paws

Benim kedimde yavruyken öyle yapardı.Tabş daha iyi bilenler çıkar tabi