Maxima Mama

Capadoc

Maxima mama hakkinda bilgisi olan var mi?

6 CEVAP

Alaracatlover

Aslında kangallar için yağlama yapabilir ya da kasaptan kemik alır veya artan etleriki çook ucuz oluyor. Birazda tam buğday makarna+bayat ekmek +kabak, havuç mamiş hazır

Alaracatlover

Anladım zaten:)) o yüzden trendliner öneririm ya da pro line

Alaracatlover

Pek bilmiyorum ama derdiniz biraz ucuz bir mamaysa bonocibo, trendliner köpek maması, pro line öneririm.
Felicia ve brit care öneririm ayrıca :)) Aslında N&D iyi fakat biraz pahalı hele büyük ırk bir köpekse

Capadoc

Prochoice kullaniyorum.iki kangal.icin.cok.masrafli bu sebeple sordum. Bonacibo sevmediler alerji yapti.

Capadoc

Cok tesekkurler. Trendlimera bakacagim. Yaglamayi yal» diye yapanlar var yasadigim yerde. Deneyecegim.
Sevgiler

Alaracatlover

Ne demek inş işinize yarar!!