Kediniz'le Birlikte Mi Uyuyorsunuz?

Seyma6390

Ben uyuduğum odaya hiç almıyorum, genelde salonda takılıyor. Salon çok geniş, orada hem koşturuyor oynuyor hem de her şeyi oyuncakları orada. Siz nasıl yapıyorsunuz?

18 CEVAP

Alaracatlover

Tabikide benle uyuyor kuzu tüm eşyaları benim odamda :) tek sıkıntı oynamak istediğinde bazen ısırması ve aldığım yatağına ödediğim boş boşuna para:))

mrtunaboylu

Bebekliginden beri beraber uyuyoruz. Karakteristik özelliklerine göre değişebilir belki ama benimle birlikte uyanıyor. Sabah karnını doyurup tekrar yanıma aynı şekilde uyumaya devam ediyor.

Kedidelisi12

Gece avlanmak için uyanıp, av bulamayınca burnuma atladığı zamanların haricinde, full koynumda yatıyor :)

Ayni yatakta yatiyoruz benim yatagimda ama genelde o yatagin bir ucunda ben bir ucunda. Bazen hatta cogu zaman da gidip annemin ya ustunde yadakolunda uyuyor ama bana asla oyle yapamaz cok şapşik yav gidiyor giidyor suratina yatiyor koluna omzuna karnina yanina vs. Bana gelince anca yatagin ucunda :D tabii bazen benimde koynumun altjna giriveriyor ama bazen iste

3 bebeğim de benimle uyuyor. Aynı yatakta

Mimmo

Kızımın evde yasaklı olduğu hiç bir yer yok. Tek yasaklı bölge mutfak tezgahı. Onuda ben arkamı döndüğümde pıt. Siz in nasıl?

mrtunaboylu

@mimmo çok doğru sabah aşk yaşanıyor resmen en sevdiğim zamandır bnmde :)

Sut_lac

Eskiden beraber uyurduk ama bizim ki artık kuytu köşe ariyor. Perdelerin arkasında falan uyuyor. Sabah uyandığında kendini sevdirmeye geliyor yanıma sadece. Yatağa mindere verdiğimiz paraya acıyorum :))

LadyAndCat

Cevap veriyorum: EVET :))
Yatak gülleri onlar :D

Zeynucka

Başımın ucundaki ilaç kutusunun üstünde yatıyor:) ya onlarsız uyunur mu? O nefeslerini duymanın verdiği haz anlatılmaz gerçekten.sabah uyanınca herkesin dediği gibi bir öpücükler bir sevdirmeler kendini.sonrası malum:)

Dilek2101

Şu an yorganın altında ayak ucumda uyuyor :-)

Mimmo

Bende kızımla uyuyorum. İlk 1ay yatak odasına almadım. Eşimde kızdı bırak yavrucağı diye. Şimdide abla oluyor kızım 1odada geçinip gidiyoruz. Sabahları en güzel anı en sevdirdiği an oda işini biliyor :))

Mimmo

Bende kızımla uyuyorum. İlk 1ay yatak odasına almadım. Eşimde kızdı bırak yavrucağı diye. Şimdide abla oluyor kızım 1odada geçinip gidiyoruz. Sabahları en güzel anı en sevdirdiği an oda işini biliyor :))

Seyma6390

Ne güzel yaaa :)

Mimmo

Mrtunaboylu kesinlikle bilerek yapıyorlar :)
Dayanamayacağımızı biliyorlar bence şapşik ler.