Kedimin Vücudundaki Bu Şey Ne???

Toriri

Kedim yatarken tüyleri arasında bu şeyi fark ettim sanki sivilceye benziyor ne olduğunu anlamadım sizce nedir bu

11 CEVAP

kayrae

eğer bunlar göbeğindeyse ve toplam 8 taneyse çok büyük bir sıkıntı var demektir :)

Kedidelisi12

Bu kadar da bilinçsizseniz.... hayvanın memesi

Sselin1

Toriri kediniz 1 bucuk yasinda bu memişi daha yeni mi fark ettiniz :) şunun ballı göbüşünü hiç mi öpmediniz :D

@kayrae hahahaha :))) aynen ama hicmi gormediniz hayvanin memesini bunca zaman garip...

TATA4242

Kızı yok,kedisi erkek,sadece insanlar gibi memeli.Dalga geçmeyin,insan görünce bile mutlu oluyor :D

Alaracatlover

:)) tebrikler bir kızınız var

dtaylan03

Tabi ki memesi

sarmanbirkedi

Ben de kedimi beslemeye baslasiktan neredeyse 1 yil sonra görmüştüm . Tuylu göbeği ne yapayim görülmüyor .

sarmanbirkedi

Erkeklerin de meme ucu olduğu gibi erkek kedilerin de meme ucu var

Ben ilk kedimi aldığımdan ertesi gün farkettim sizin biraz geç olmuş :)

Toriri

Arkadaşlar kedim dişi değil erkek insanla bu şekilde dalga geçmeniz hoş değil