Kedi Ciftlesmesi

yassin

merhaba , bende ikitane britisch fold kedi var ikiside 1.5 yasini gecti erkek son iki gundur ustune cikiyor disi ciftlesmeye izin vermiyor sebebi ne olabilir acaba

12 CEVAP

Alaracatlover

Şey acaba akli melekeleriniz mi yok?? Scottish fold+scottish fold =eklem yamukluğu hastalığı. Bunu hiç bir vet ya da iyi bir üretici dahi önermez. Gidin ikisinide kısırlaştırın. Yani doğan yavrulara açımayacak mısınız onlar direk bu hastalıkla doğuyor ve sakat kalabiliyor, ömrü boyuncada acı cekiyorlar!! Bu kadarda vicdansız olmayınız lütfen!!

lwb

İkisi de british shorthairmiş arkadaşlar, yorumlarınızı geri alıp ona göre yorum yapın

sarmanbirkedi

Yok canım sonra yavrulatip saymazsak bu hayvanları kazanç elde etmezse olmaz ki. Sonuçta karşılıksız hayvan bakılmaz onun da bir karı olsun değil mi. Acı cekseler ne olur sanki ben cekecem. (!)

LadyAndCat

Sarmanbirkedi’nin hissettiklerine yakın hissediyorum.
Hem bıktık hem yorulduk...
Sürekli olarak burdan insanlara “yapma etme insaf” demekten!
Zavallı hayvanları çiftleşmeye zorlayıp üzerlerinden para kazanmaya çalışmak nedir Allah aşkına?!? Rezillik!

Aysenmstura

Hayret linç uğramamış buralara :D

sarmanbirkedi

Cunku bunlara linc atacak enerjim kalmadı. Hayatta yasayacak enerjim de kalmadi. Neyse gider ayak icimi dokmus oldum.

Mirtip

Lwb:)

Alaracatlover

Pardon british fold? British shorthair veya scottish fold olacak galiba. Eğer british shorthair ise bir şey diyemem çünkü çifleştirmeye kararlıysanız ama scottish ise yukardaki paragrafı üstünüze alınınız değilse o paragrafı alınmanıza gerek yok:)

BenNisa

yassin
İnsanlar o kadar kötü yorum yapmış, sen gidip de nereye dikkat etmişsin. Konu kedinin cinsi değil. Sen sanırım burada yensin ve ilk kedilerin. Ben daha kedi bile sahiplenmeden bu sitede çok şey öğrendim. Öğrendiğim şeylerden bir tanesi de kedilerin kesinlikle çiftleştirilmemesi. Çünkü bu durumda kedinizin ömrü kısalıyor, çok yoruluyor vs. Zaten sizin bu kadar kötü yoruma kedilerinizi gidip hemen kısırlaştırmanız gerekirdi.
Eğer kedinize evlat gözüyle bakmıyorsanız kedilerinizi başkasına sahiplendirmeniz gerekiyor...
Gerçekten çok yoruldum ya size laf anlatmaktan. Kedilerinizi ya hemen gidip kısırlaştırın ya da gerçekten evlatlarınıza annelik-babalık yapacak birisine sahiplendirin.

sarmanbirkedi

Satmazsa*

Alaracatlover

Hemem düzeltiyorum çifleştirmeye kararlıysanız = kim ne dese desin dinlemryeceksiniz:))

yassin

pardon ikiside british shorthair