Kısır Kedi Maması

momo44

Evet arkadaşlar kedimi kısırlaştırdım çok şükür, artık kısır mamaya geçiş yapmam gerek, ben proplan tavuklu yavru kedi maması kullanıyordum şimdi hangi kısır mamaya geciş yapmamı önerirsiniz

10 CEVAP

N&D ye geç bence.

Tabii butcen yetiyorsa instinct, orijen veya acana bunlara yetmiyorsa N&D.

Bence gayet iyi fakat tüy dökmesi yapabiliyor Türkiye ye daha yeni balıklı portakallı maması geldi o azaltabilir dökülmeyi

Alaracatlover

N&D veya brit care, Felicia

ND, trueinsinct, advance, acana, proplan

momo44

Nd mamalarda bir ara icerik bozulması var diyorlardı şuan nasil iyimi

yasminackz

Eğer kilo alma eğiliminde değilse kısır mamaya geçmenize gerek yok

gozush

Kilo alma eğilimi olmasa bile kısır mamaya mutlaka geçin, çok istiyırsanız kısır olmayan ve olan mamayı dengeli karıştırarak verebilirsiniz ama gerek yok.
Kısır mama olarak ND balıklı portakallıyı öneririm.
Biz de yavru tavuklu proplandan geçiş yaptık ve iyi ki markayı değiştirmişiz diyorum şimdi...
Proplan tercih etmeyin asla...

yasminackz

Eğer kilo alma eğiliminde değilse kısır mamaya geçmenize gerek yok

momo44

Önerileriniz için teşekkür ediyorum bende nd ye geçiş yaparım muhtemelen.