Kediler De Kızgınlık Dönemi

MimozaE

Herkese merhabalar kediler de kızgınlık dönemin de buna bağlı olarak tüy dökülmesinde artış oluyor mu ?

3 CEVAP

Zeke

Yani tesadüf müdür bilemiyorum ama bizimki de o dönemde ve çok tüy döküyor şu aralar.
Ama bir yerde mevsim geçişlerinde dökülme olduğunu okumuştum. Vitamin aldım bu sebepten, bide taramak için eldiven

LadyAndCat

Sizin oğlan minicik ne kızgınlığı daha :))
Havalar ısınıyor mevsim değişiyor bu yüzden tüy dökümü artar...

sarmanbirkedi

Valla benimki saf tekir yani mevsim gecisidir bilmem nedir ona viz gelir ama şu an o da bayağı dökmeye başladı