Kedim Ne Kuru Ne Yas Mama Yiyor

Cgtykrby

Iki uc gundur ne kuru mama yiyor ne yas mama yiyor ikisinide koklayip uzaklasiyor. Kasar vb. Seyleri koydugumuzda yiyor. Oda azcik yiyor.kakasi kucuk top seklinde siyah renkte. Arada bir kusuyor. Sadece su iciyor ne yapmam gerekir?

12 CEVAP

lwb

Kliniğe götürüp, hekim kontrolünden geçirmeniz gerekir

bihtercik

yani 2 gündür bu durumda ve siz gelmiş burada soru soruyorsunuz.
şaka gibi ya

LadyAndCat

Doktor bugünler için var bir hatırlatma yapalım size...

Alaracatlover

Veterinere götürün derim

emaarist

Benim kedim de çok yemek seçiyor.. Ben bu ürüne alıştırdım istersen sende bi dene bak
(Kedi türüm: Scottish)
https://www.*********.com/pro-plan-7-hindi-kisirlastirilmis-yasli-kedi-mamasi-3-kg

lwb

bahsettiğiniz çok bilmişlerden biriyim sanırım, genel göz ve fiziksel muayeneyle mi hekim bu teşhisi koydu? böyle durumlar tahlil gerekebilir, yemeyip içmeyen bir kedi dışarıdan göz muanesiyle sağlıklı mı değil mi diye karar verilemez.
başka bir önerim de hala daha durum aynıysa başka bir hekime daha gösterip gerekirse tahlil istemeniz.

NSukun

Yeni olan bı durumsa daha önce yediği şeyleri yemiyorsa soğuk algınlığı parazit vb. Rahatsızlıklar olabilir kliniğe götürmekte fayda var

Cgtykrby

Bugun veterinere goturduk. Hic biseyi yok dedi saglikli dedi ama hala hc birsey yemiyor yedigi hc bir yas mamayi kasari vs vs hc birsey yemiyor sadece su iciyor veterinere gotur diyen ukalalil yapan arkadaslar cahil degiliz goturduk saglikli dedi varmi hani siz cok biliyorsunuz ya ne yapalim?

Zeke

Aylar önce başıma gelmişti aynı durum.
3 gün kadar bişey yememişti, vet.e götürdük sağlıksal açıdan problemi yoktu. Ancak dönemsel olarak bazen böyle şeyler yapabilirler gibi bişe söyledi, büyüyor artık yemek seçebilir dedi.

Eve dönerken kuru mama aldık (o zamanlar bebiklerdi diye kuru mama vermiyorduk) neyse dönüşte aldığımız mamayı iştahla yedi yedi sonra zamanla açıldı oğlumun iştahı.

Ama bu arada deliler gibi ilgiye boğduğumu da mutlaka belirtmek isterim. Çünkü çok çok etkisi olduğunu düşünüyorum

onurtemiz

Siz de çiğ besleyin o zaman?

@emaarist valla benim kedimde aşırı yemek seçiyor bende proplan kısır la yavruyu karıştırarak veriyorum ama önerdiğiniz mama +7 yaş kısır kediler için sizin kediniz kaç yaşında?

pinarcaya

Aminosol istah aciyor. Deneyebilirsiniz. Ya da baska bir veterinere daha gosterin.