Sürekli Oyun

Kedim daha çok küçük 1 aylık fakat bıkmak bilmeden sürekli oyun oynamak istiyor olabildiğince oynatıyorum ama yorulup oturduğumda sürekli ciyak ciyak miyavlıyor ne yapabilirim

3 CEVAP

LadyAndCat

Kendisi oyun oynamayı öğrenecek :)) Çok küçük olduğu için ilgi bekliyor o bir bebek (o_O)
Kendi koşup oynasın; minik kağıt toplar filan yapıp atın ona...

ayhanozzz

büyüdükçe sakinleşecek ama bir süre dayanmanız gerekiyor :)

keremsss

gün içerinde enerjisini atmak istiyor @ayhanozz unda dediği gibi büyükçe sakinleşecektir.