Kısırlaştırma Ameliyatından Sonra Beslenme?

Gkocg

Dişi kedimiz bugün kısırlaştırılacak. Ameliyatından sonra ne ile besleyebiliriz?

4 CEVAP

LadyAndCat

Ameliyatı takip eden bir hafta yaş mamayla en sevdiği şeylerle beslemenizi öneririm:)
İlk günlerde canı acıyacak ve zorlanacak korkmayın.
1 haftada eski haline döner. Dikişleri alınır. Pansuman yapılır.
2 haftada da yarası kapanır :))
Geçmiş olsun şimdiden

kısırlaştırılmış mamaya mutlaka geçin kilo alır
geçmiş olsun

Ben yaklaşık 40 gün önce erkek kedimi kısırlaştırdım ilk olarak ameliyat olduğu gün akşam kendine geldi yürümeye koşmaya falan ama iştahı hiç yoktu 1 hafta boyunca bu yüzden her gün yaş mamayla besledim 7 8 gün boyunca sonra zaten iştahı da azaldı eski haline döndü

Miyavmia

Merhaba bence ilk yedireceginiz mama hills a/d yaş mama olmalı kaza yada operasyon geçirmiş minnoslari çok çabuk toparlıyor 2 ay önce kisirlastirdigim kedim için bir konserve kullandım. Sonrasında kedinize uygun bir kisirlastirilmis kedi mamasına gecebilirsiniz